Valentýnské fotografování

Valentýn

Co takhle užít si čas jen sama pro sebe? Nechat se nalíčit, vyfotit a obdarovat partnera Vašimi krásnými fotografiemi nebo udělat radost sama sobě a mít jedinečnou památku? Už příští týden pořádáme spolu s vizážistkou Evou Eva Ulipová – poradenství, vizážistika akci Valentýnské fotografování. Na výběr jsou termíny ve středu 21.1.2015 nebo v sobotu 24.1.2015 – vyberte si ten svůj:)

Přijďte se nechat nalíčit a vyfotografovat v ateliéru v centru Českého Brodu. Získáte tak krásnou památku a třeba i Valentýnský dárek pro Vašeho partnera.

Co Vás čeká:

– nejprve Vás nalíčí vizážistka Eva Ulipová – poradenství, vizážistika, cca 45 min.

– potom budeme společně fotografovat v ateliéru, cca 45 min.

Do týdne od fotografování Vám pošlu náhledy povedených záběrů, ze kterých si vyberete 6 fotografií, které dostanete do 2 týdnů od Vašeho výběru na DVD upravené a retušované, v barevné i černobílé variantě ve dvou velikostech (v kvalitě pro tisk a také ve velikosti pro použití na Internetu). Pokud si jich vyberete více, nevadí, každou další Vám upravím za poplatek 80,-Kč.

Cena celkem: 1100,-

DÁREK ZDARMA: Tisk všech upravených fotografií ve formátu A4.

Jako Valentýnský dárek Vám také rádi vyrobíme fotoobraz či různé dárkové předměty – hrnečky, polštáře, srdíčkové těžítko na stůl apod. dle Vašeho přání.

Posted in Akce.