Reference

Velmi si vážím Vaší přízně i toho, že se ke mně vracíte. Moc děkuji také za to, když si najdete čas a napíšete mi pár slov o tom, jak jste byli s mými službami spokojeni.

Krásné zprávy od Vás:

Alžběta Š. (leden 2018)

Zdravím paní Šašková, teda klobouk dolů před Vámi. Fotky jsou super a Váš přístup je úžasný, o rychlosti nemluvě. Když bych zase někdy potřebovala nějaké foto, jdu automaticky k Vám. A i Vás budu ráda doporučovat. Jste prostě skvělá.

Monika K. (leden 2018)

Obrovský dík za paní Šaškovou. Srdečný přístup ke klientům, vyjde se vším vstříc, ráda pomůže a poradí. Jsem naprosto spokojena a velice ráda budu paní Šaškovou doporučovat komukoliv, i tomu, kdo se nerad chodí fotografovat, protože u paní Šaškové padají veškeré zábrany a její vřelý přístup je úžasný.

Eliška K. (prosinec 2017)

Paní fotografku jsme objevili úplně náhodou a v žádném případě nelitujeme! Paní Šašková je velice milá, profesionální a vstřícná. Dokonce nám zajistila včasné dodání fotografií i v tomto hektickém předvánočním čase, za což ještě jednou moc děkujeme. Tímto tedy paní fotografku můžeme jen a jen doporučit a určitě bychom se k ní rádi vrátili na další focení 

Simona K. (prosinec 2017)

S paní Šaškovou jsem byla velice spokojena. Vše proběhlo v pořádku, paní byla milá, dobře se mi s ni spolupracovalo. Fotky jsou nádherné. Opravdu můžu jen doporučit. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Katty S. (prosinec 2017)

Pani Saskova je velmi moc a moc sikovna,byla bych rada kdyby potom fotila na nasi svatbe az by jsme meli s pritelem svatbu…Je moc spolehliva a hodna zenska,mam krasne fotky a mi rodine se to libi…..

Lucka S. (prosinec 2017)

Další velké poděkování Evičce úžasné fotografce za krásné fotečky, které Nám fotila před narozením dítěte. Díky ní máme úžasnou vzpomínku na období těhotenství a tak si můžeme s přítelem a rodinou připomenout jaké to bylo, když ten náš uzlíček štěstí byl ještě v bříšku  Je skvělá a určitě ještě o nás Evička zase uslyší až budeme otravovat s dalším focením  Ještě jednou mockrát děkujeme 

Lucie K. (prosinec 2017)

Úžasný přístup, vytrvalost i motivace dětí , krásné focení s příjemnou ,milou, velmi ochotnou fotografkou. Krásné fotečky !! Děkujeme a těšíme dál .

Šárka F. (listopad 2017)

Moc děkuji paní Šaškové za krásné fotky. Strach, který jsem z focení měla, byl úplně zbytečný, focení probíhalo ve velice krásné a uvolněné atmosféře. Fotografie měly být jako dárek a vlastně jsem si dárek dala i sama sobě. Mohu vřele doporučit.

B.Beranová (říjen 2017)

Ráda bych paní Šaškové touto cestou poděkovala za její práci. Letos nám fotila křtiny naší dcery a vznikly krásné fotky, z nichž je úplně cítit radost a štěstí, které jsme na místě všichni prožívali. Díky ní bude mít celá rodina na tuto velkou událost moc hezkou vzpomínku. Paní Šaškovou můžu všem vřele doporučit: je profesionál, má smysl pro detail a umí neotřele zachytit nejdůležitější okamžiky. Děkujeme moc! Jsme nadšení a k fotkám se často vracíme!

D.Nekolná (září 2017)

Velmi nerada se fotím, jsem děsně nefotogenická, ale s Evou to bylo moc příjemné a výsledek byl skvělý. Máme krásné rodinné fotografie.

H. Vavriková (březen 2017)

Na paní Šaškové velmi oceňuji flexibilitu, vstřícný přístup, profesionalitu. Ačkoliv pro mě je návštěva fotografického ateliéru horší než návštěva zubaře, s paní Šaškovou jsem se cítila dobře, měla pochopení. Výsledek fotografování mi doručila téměř obratem a na fotografii nebyla poznat moje nervozita, fotky vypadaly velmi hezky. Až budu v budoucnu potřebovat aktuální foto, rozhodně se na ni obrátím, což doporučuji i ostatním.

Zuzka K. (prosinec 2016)

Ještě jednou moc děkujeme za krásné vánoční fotky, jen a jen doporučujeme  Úžasná paní fotografka – milá, profesionální, vstřícná

Tereza N. (prosinec 2016)

Pani Saskova je opravdu professional…umi a je mila😉 Foceni bylo prijemne..velmi doporucuji😉

Miroslava L. (listopad 2016)

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Šaškové za úžasný přístup a expresní vyřízení mého požadavku. Potřebovala jsem portrétní fotografie pro firemní účely a i přes můj nefotogenický obličej byl výsledek skvělý. Jednoznačně doporučuji!

Barbora M. (listopad 2016)

Moc děkuji paní Evičce,že mě pomohla splnit můj sen a nafotit mě jako takovou Bohyni Podzimu. Jsem velice spokojená a všichni mé fotečky chválí.
Už teď spolu víme,co příští podzim spolu opět nafotíme!

 

 

 

 

Pavla O. (listopad 2016)

Děkujeme za dnešní super focení ….!!!

Veronika K. (říjen 2016)

Moc děkujeme paní fotografce Šaškové za příjemné a profesionální focení na naší svatbě! Fotky jsou úžasně:-)! Ještě jednou moc děkujeme! Křivánkovi.

Lada K. (září 2016)

Děkujeme paní fotografce za krásné fotky, za příjemnost a profesionalitu během svatebního dne. Skvělá spolupráce

Yveta J.S. (červenec 2015)

Byla jsem u Evičky na focení 2x jednou sama a podruhé s celou rodinkou 🙂
Focení, kde jsem byla sama, bylo velmi krásné a já jsem si ho užila plnými doušky. Fotky, na kterých je ze mě bohyně, mi všichni závidí. Opravdu nádherné a to mi věřte, jsem velký kritik na své fotky, nerada se fotím 🙂

Focení s rodinou, bylo velmi náročmé, neboť náš synek stále plakal, ale věřte nevěřte, Evička je kouzelnice, umí děti zaujmout a máme spousty krásných foteček, kde se naše malé zlobidýlko směje od ucha k uchu. měli jsme vážně z čeho vybírat. Evičku mohu vřele doporučit, těším se až budeme moci opět navštívit, její útulný ateliér s milou a vstřícnou paní fotografkou 🙂 Evičko moc Vám děkujeme.

Jiří S. (červenec 2015)

Pro Evu Šaškovou mám jen slova chvály. Nejsem příliš fotogenický typ a celkem jsem se obával, co z business focení nakonec vzejde. Díky pozitivní náladě fotografky jsem se dokázal aspoň trochu uvolnit a fotky vypadají na můj standard velice dobře. Dostal jsem na výběr rozsáhlou baterii nafocených snímků, z nichž jsem několik nejlepších vybral pro finální úpravy. Nyní mám super fotky pro použití na webu, sociálních sítích i v životopisu. Fotografku Evu Šaškovou tedy mohu vřele doporučit.

Zuzana K. (červenec 2015)

Děkuji za příjemné byznys focení v Brandýse. Paní fotografka je velmi milá a výsledné fotky úžasné  Jsem moc spokojená a doporučuji.

Yveta S. (červen 2015)

moc bych chtěla poděkovat za krásné dopoledne, kde se mi Eva věnovala tělem i duší 🙂 a výsledek je více než luxusní, tak krásné fotky mi teď všichni závidí 🙂 moc děkuji a těším se na příště 🙂

Soňa S. (květen 2015)

Dobrý den, nedávno jsem se zúčastnila Business focení, které Eva Šašková prováděla v Matýsku. I přesto, že jsem byla k prvotním fotkám kritická, né k samotným fotkám, ale k mé samotné osobě – vizáži  Musím říct, že výsledné fotky (po velkých úpravách) jsou super. Můžu jen doporučit

Lucie V. (únor 2014)

Dekuji za krasne fotky a prijemnou atmosferu,moc me to s vami bavilo. Vrele vsem doporucuji,profesionalni pristup s velkym P, uzasne 🙂

Lucie S. (červenec 2013)

Moc děkujeme za krásné fotky, úžasný přístup a ochotu  Mohu jen doporučit dále

 

 

Zkušenosti mých zákazníků na Facebooku si můžete přečíst zde:

facebook-reviews-logo

HODNOCENÍ NA FACEBOOKU