Reference

Velmi si vážím Vaší přízně i toho, že se ke mně vracíte. Moc děkuji také za to, když si najdete čas a napíšete mi pár slov o tom, jak jste byli s mými službami spokojeni.

Krásné zprávy od Vás:

Adéla M.

Paní Šaškovou mohu vřele doporučit. Vybrali jsme si ji pro naše první rodinné focení a udělali jsme dobře. Veškerá komunikace s ní byla příjemná a domluva na jedničku. S lehkostí a profesionalitou nafotila překrásné snímky. Velmi oceňuji její přívětivý přístup k našim dvěma malým dcerkám a stejně tak její kreativitu, jelikož jedny z nejlepších snímků zachytila v době, kdy jsme ani nevěděli, že nás fotí. Rádi se k ní vrátíme na další focení.

Noemi Š.

Eva je profesionální fotografka a spolupráce s ní je perfektní, má dobré nápady a vždy je připravena na všechny situace. Náš den D jsme si moc užili a díky Evě máme i krásné fotografie. Určitě s ní budeme počítat i při dalším focení. Moc děkujeme.

Monika P.

Focení v přírodě bylo s Evou tak pohodové a přirozené, že je to na fotkách nádherně vidět. Přesně podle mých představ a za účelem propagace květových esencí. Nevím, jak to udělala, ale i slunce a vítr spolupracovali. Moc dělkuji.

Alžběta Š.

Zdravím paní Šašková, teda klobouk dolů před Vámi. Fotky jsou super a Váš přístup je úžasný, o rychlosti nemluvě. Když bych zase někdy potřebovala nějaké foto, jdu automaticky k Vám. A i Vás budu ráda doporučovat. Jste prostě skvělá.

Monika K. 

Obrovský dík za paní Šaškovou. Srdečný přístup ke klientům, vyjde se vším vstříc, ráda pomůže a poradí. Jsem naprosto spokojena a velice ráda budu paní Šaškovou doporučovat komukoliv, i tomu, kdo se nerad chodí fotografovat, protože u paní Šaškové padají veškeré zábrany a její vřelý přístup je úžasný.

Eliška K.

Paní fotografku jsme objevili úplně náhodou a v žádném případě nelitujeme! Paní Šašková je velice milá, profesionální a vstřícná. Dokonce nám zajistila včasné dodání fotografií i v tomto hektickém předvánočním čase, za což ještě jednou moc děkujeme. Tímto tedy paní fotografku můžeme jen a jen doporučit a určitě bychom se k ní rádi vrátili na další focení 

Simona K. 

S paní Šaškovou jsem byla velice spokojena. Vše proběhlo v pořádku, paní byla milá, dobře se mi s ni spolupracovalo. Fotky jsou nádherné. Opravdu můžu jen doporučit. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Katty S. 

Pani Saskova je velmi moc a moc sikovna,byla bych rada kdyby potom fotila na nasi svatbe az by jsme meli s pritelem svatbu…Je moc spolehliva a hodna zenska,mam krasne fotky a mi rodine se to libi…..

Lucka S. 

Další velké poděkování Evičce úžasné fotografce za krásné fotečky, které Nám fotila před narozením dítěte. Díky ní máme úžasnou vzpomínku na období těhotenství a tak si můžeme s přítelem a rodinou připomenout jaké to bylo, když ten náš uzlíček štěstí byl ještě v bříšku  Je skvělá a určitě ještě o nás Evička zase uslyší až budeme otravovat s dalším focením  Ještě jednou mockrát děkujeme 

Lucie K. 

Úžasný přístup, vytrvalost i motivace dětí , krásné focení s příjemnou ,milou, velmi ochotnou fotografkou. Krásné fotečky !! Děkujeme a těšíme dál .

Šárka F. 

Moc děkuji paní Šaškové za krásné fotky. Strach, který jsem z focení měla, byl úplně zbytečný, focení probíhalo ve velice krásné a uvolněné atmosféře. Fotografie měly být jako dárek a vlastně jsem si dárek dala i sama sobě. Mohu vřele doporučit.

B.Beranová 

Ráda bych paní Šaškové touto cestou poděkovala za její práci. Letos nám fotila křtiny naší dcery a vznikly krásné fotky, z nichž je úplně cítit radost a štěstí, které jsme na místě všichni prožívali. Díky ní bude mít celá rodina na tuto velkou událost moc hezkou vzpomínku. Paní Šaškovou můžu všem vřele doporučit: je profesionál, má smysl pro detail a umí neotřele zachytit nejdůležitější okamžiky. Děkujeme moc! Jsme nadšení a k fotkám se často vracíme!

D.Nekolná 

Velmi nerada se fotím, jsem děsně nefotogenická, ale s Evou to bylo moc příjemné a výsledek byl skvělý. Máme krásné rodinné fotografie.

H. Vavriková 

Na paní Šaškové velmi oceňuji flexibilitu, vstřícný přístup, profesionalitu. Ačkoliv pro mě je návštěva fotografického ateliéru horší než návštěva zubaře, s paní Šaškovou jsem se cítila dobře, měla pochopení. Výsledek fotografování mi doručila téměř obratem a na fotografii nebyla poznat moje nervozita, fotky vypadaly velmi hezky. Až budu v budoucnu potřebovat aktuální foto, rozhodně se na ni obrátím, což doporučuji i ostatním.

Zuzka K. 

Ještě jednou moc děkujeme za krásné vánoční fotky, jen a jen doporučujeme  Úžasná paní fotografka – milá, profesionální, vstřícná

Tereza N. 

Pani Saskova je opravdu professional…umi a je mila😉 Foceni bylo prijemne..velmi doporucuji😉

Miroslava L. 

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Šaškové za úžasný přístup a expresní vyřízení mého požadavku. Potřebovala jsem portrétní fotografie pro firemní účely a i přes můj nefotogenický obličej byl výsledek skvělý. Jednoznačně doporučuji!

Barbora M. 

Moc děkuji paní Evičce,že mě pomohla splnit můj sen a nafotit mě jako takovou Bohyni Podzimu. Jsem velice spokojená a všichni mé fotečky chválí.
Už teď spolu víme,co příští podzim spolu opět nafotíme!

 

 

 

 

Pavla O. 

Děkujeme za dnešní super focení ….!!!

Veronika K. 

Moc děkujeme paní fotografce Šaškové za příjemné a profesionální focení na naší svatbě! Fotky jsou úžasně:-)! Ještě jednou moc děkujeme! Křivánkovi.

Lada K. 

Děkujeme paní fotografce za krásné fotky, za příjemnost a profesionalitu během svatebního dne. Skvělá spolupráce

Yveta J.S. 

Byla jsem u Evičky na focení 2x jednou sama a podruhé s celou rodinkou 🙂
Focení, kde jsem byla sama, bylo velmi krásné a já jsem si ho užila plnými doušky. Fotky, na kterých je ze mě bohyně, mi všichni závidí. Opravdu nádherné a to mi věřte, jsem velký kritik na své fotky, nerada se fotím 🙂

Focení s rodinou, bylo velmi náročmé, neboť náš synek stále plakal, ale věřte nevěřte, Evička je kouzelnice, umí děti zaujmout a máme spousty krásných foteček, kde se naše malé zlobidýlko směje od ucha k uchu. měli jsme vážně z čeho vybírat. Evičku mohu vřele doporučit, těším se až budeme moci opět navštívit, její útulný ateliér s milou a vstřícnou paní fotografkou 🙂 Evičko moc Vám děkujeme.

Jiří S. 

Pro Evu Šaškovou mám jen slova chvály. Nejsem příliš fotogenický typ a celkem jsem se obával, co z business focení nakonec vzejde. Díky pozitivní náladě fotografky jsem se dokázal aspoň trochu uvolnit a fotky vypadají na můj standard velice dobře. Dostal jsem na výběr rozsáhlou baterii nafocených snímků, z nichž jsem několik nejlepších vybral pro finální úpravy. Nyní mám super fotky pro použití na webu, sociálních sítích i v životopisu. Fotografku Evu Šaškovou tedy mohu vřele doporučit.

Zuzana K. 

Děkuji za příjemné byznys focení v Brandýse. Paní fotografka je velmi milá a výsledné fotky úžasné  Jsem moc spokojená a doporučuji.

Yveta S. 

moc bych chtěla poděkovat za krásné dopoledne, kde se mi Eva věnovala tělem i duší 🙂 a výsledek je více než luxusní, tak krásné fotky mi teď všichni závidí 🙂 moc děkuji a těším se na příště 🙂

Soňa S. 

Dobrý den, nedávno jsem se zúčastnila Business focení, které Eva Šašková prováděla v Matýsku. I přesto, že jsem byla k prvotním fotkám kritická, né k samotným fotkám, ale k mé samotné osobě – vizáži  Musím říct, že výsledné fotky (po velkých úpravách) jsou super. Můžu jen doporučit

Lucie V. 

Dekuji za krasne fotky a prijemnou atmosferu,moc me to s vami bavilo. Vrele vsem doporucuji,profesionalni pristup s velkym P, uzasne 🙂

Lucie S. 

Moc děkujeme za krásné fotky, úžasný přístup a ochotu  Mohu jen doporučit dále

 

 

Zkušenosti mých zákazníků na Facebooku si můžete přečíst zde:

facebook-reviews-logo

HODNOCENÍ NA FACEBOOKU